Am terminat cu tigarile....forever!!! - Pagina 18 - Forum

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Forum » Forum de sprijin acordat celor ce renunta la fumat » M-am lasat de fumat!!! » Am terminat cu tigarile....forever!!!
Am terminat cu tigarile....forever!!!
jainaData: Miercuri, 20 Mar 2013, 14:00 | Mesaj # 256
General-locotenent
Grup: Administrator
Premii: 0
Reputaţie: 0
Stare: Offline
010fear 3 luni....suuuuuuuper
mary, nici nu stii ce mandra sunt de tine! in partea cealalta, chiar ma "enervasem" la un moment dat pe tine, ca nu puteai deloc sa treci peste primele, nu stiu, una sau doua luni! privindu-te pe tine, chiar ca-mi zic ca se poate, cu toata convingerea!

sanatate multa sotului tau....stiu cat sunt de plangaciosi barbatii cand se imbolnavesc!

RamonescuData: Miercuri, 20 Mar 2013, 18:01 | Mesaj # 257
General-maior
Grup: iFUmator
003kiss 010fear 010fear 010fear 3 luni Marry????Bravooo,la cat mai multe inainte...

gabitzaData: Miercuri, 20 Mar 2013, 20:14 | Mesaj # 258
General-colonel
Premii: 2
Multa sanatate sotului tau, Marrya!...cat despre aniversarea fericita, ce sa spun? esti o forta! sunt taaaaare mandra de tine si sper ca tigara sa nu se mai lipeasca niciodata de tine! 002smile

marryaData: Joi, 21 Mar 2013, 14:01 | Mesaj # 259
--------AVANSATI-------neFUmatoare de peste 3 luni
Premii: 1
Reputaţie: 1

Dacă aș fuma doar una aș fi inapoi de unde am plecat...Când m-am lăsat am vrut cu disperare să ajung unde sunt azi

marryaData: Joi, 21 Mar 2013, 14:04 | Mesaj # 260

Dacă aș fuma doar una aș fi inapoi de unde am plecat...Când m-am lăsat am vrut cu disperare să ajung unde sunt azi

marryaData: Joi, 21 Mar 2013, 14:11 | Mesaj # 261
Si ca sa va veseliti si cu putina muzica...

http://www.youtube.com/watch?v=Rj701tTK6ok

marryaData: Joi, 21 Mar 2013, 14:19 | Mesaj # 262
Si azi am implinit 3 luni.... Un lucru care acum 3 luni nu credeam ca este posibil.... Si totusi este. Vreau sa impart aceasta zi si aceasta mare bucurie cu voi, dragele mele. Va iubesc si va multumesc pt tot.

jainaData: Joi, 21 Mar 2013, 14:42 | Mesaj # 263
General-locotenent
FELICITARI, mary!!!!
Astazi ai trecut la grupa AVANSATI! neFUmatoare de peste 3 luni!
Iti doresc sa devii VETERANA! neFUmatoare de peste 6 luni!

jainaData: Joi, 21 Mar 2013, 14:51 | Mesaj # 264
General-locotenent
012yes mary, chiar ca este sarbatoare maaaaaaaaaaaare! esti pe cat de fericita, pe atat de darnica! 004good
videoclipul te reprezinta. parca te si vad in costum de Maramu'. Chiar, ai costum sau poze imbracata popular? am vazut la TV cateva imagini de la o nunta din Maramu' si am ramas fara suflare. ce porturi maramuresene, ce obiceiuri superbe avem si cat e de frumoasa nunta romaneasca asa cum e ea cu datinile si traditiile ei. nu ce face toata lumea azi, copie la indigo: limuzine, buchet aruncat pe spate, porumbei, marturii, meniu identic, jartiera, mirele care face streaptease, balerinele orientale ....

mary, ce sa mai, esti o maramureseanca tare ca piatra! BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! 004good :004good: 004good

RamonescuData: Joi, 21 Mar 2013, 23:50 | Mesaj # 265
General-maior
Citat (marrya)
Va iubesc si va multumesc pt tot.

Si noi TE IUBIM!Multa sanatate si FELICITARI pentru cele 3 luni!

gabitzaData: Vineri, 22 Mar 2013, 00:11 | Mesaj # 266
General-colonel
Ce abundenta!!! 002smile ...ce chef pe cinste!!! 003kiss
Marrya, iti doresc sa mergi tot asa, inainte!...sa citesc candva ca ai ajuns la muuuuuuuuuulti ani!.......si sa nu uiti: la 70 de ani, ai tai, poti sa fumezi din nou!!!...dar pana atunci, NU!!!!!
Felicitari inca o data!...daca mai demult eu te inspiram, cumva, acum tu ma faci pe mine sa merg inainte!!!

gabitzaData: Vineri, 22 Mar 2013, 00:17 | Mesaj # 267
General-colonel
...imi pare rau ca am depasit dimensiunile! am incercat sa redresez, dar vad ca nu mai pot sa dau nici edit, nici altceva........mda!...probabil ca nu mai am dreptul! 002smile

miraData: Vineri, 22 Mar 2013, 00:20 | Mesaj # 268
General-locotenent
Felicitari, marriutzo, pentru cele 3 luni! Cum te-ai pregatit tu sa ne astepti cu toate bunatatzurile, dar....unde-i cheful ? Unde-i sarbatorita ?! 005angry

marryaData: Vineri, 22 Mar 2013, 00:29 | Mesaj # 269
Nici eu nu mai am butonul "edit"...

marryaData: Vineri, 22 Mar 2013, 13:22 | Mesaj # 270
Va multumesc frumos pt urari. Am trecut la AVANSATI. e o onoare pentru mine 003kiss ...
Tin sa va spun ca dupa 3 luni este mult mult mai usor. Aveati mare dreptate 0 data... Acum e normal sa nu mai fumez. E atat de normal incat uneori ma sperie. Acum pot vorbi cu usurinta despre fumat. Nu ma mai deranjeaza. Daca inainte si cand pronuntam " fumat" ma paleau belele 001fun .. Azi nu mai am nici una.
Chiar sunt foarte multumita de mine. 013rolleye

Forum » Forum de sprijin acordat celor ce renunta la fumat » M-am lasat de fumat!!! » Am terminat cu tigarile....forever!!!
Căutare: