STOP TIGARI ! - Pagina 5 - Forum

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Forum » Forum de sprijin acordat celor ce renunta la fumat » M-am lasat de fumat!!! » STOP TIGARI ! (un inceput, nu un sfarsit!)
STOP TIGARI !
miraData: Vineri, 11 Ian 2013, 01:24 | Mesaj # 61
General-locotenent
Grup: iFUmator
Premii: 0
Reputaţie: 0
Stare: Offline
Ce te invidieeeeeeeeeeeeez! brows

magdutzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 10:49 | Mesaj # 62
General-maior
Premii: 1
ziua 5...cred c-a dat paranoia peste mine ...dar nu ma pot abtine...
am deschis pagina si-am vazut la casuta mea ca ultimul mesaj era de la mira...ura, in sfarsit si-a amintit si de mine!!! ( am observat si ieri...casuta noua, felicitari pt gabitz, magdutz inexistent!)
dar nu...a trecut pe la casa mea...dar nu pentru mine!

marryaData: Vineri, 11 Ian 2013, 11:59 | Mesaj # 63
--------AVANSATI-------neFUmatoare de peste 3 luni
Reputaţie: 1
Cum e in ziua 5 magdutz?

Dacă aș fuma doar una aș fi inapoi de unde am plecat...Când m-am lăsat am vrut cu disperare să ajung unde sunt azi

magdutzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 17:49 | Mesaj # 64
General-maior
(marrya)
Cum e in ziua 5 magdutz?

bine nu angry . la fel ca ieri, ca alaltaieri...la fel...cred c-o dau in depresie, nu mai am chef de nimic. ma intreb ce-o fi fost cu mine in ziua 2, a fost o zi perfecta! nici macar nu eram ametita.
nici azi nu-s chiar ametita dar am o stare de angry angry ciufutenie....

gabitzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 17:55 | Mesaj # 65
General-colonel
Premii: 2
offf!...parca am fi surori!...ca si eu mi-s ciufutaaaa! angry
...de fapt, suntem surori!...de suferinta! smile
lasa Magdutz, trecem si peste astea!...cine o mai fi ca noi peste vreo trei saptamani? wacko ... biggrin

gabitzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 17:58 | Mesaj # 66
General-colonel
si astazi ma doare ingrozitor capul!...dar, cred ca e de la presiunea atmosferica...este foarte scazuta: 704mm... surprised

gabitzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 18:05 | Mesaj # 67
General-colonel
esti la munca, Magdutz?

magdutzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 18:08 | Mesaj # 68
General-maior
Citat (gabitza)
cine o mai fi ca noi peste vreo trei saptamani?

pai da! oricum, gandesc logic si nu m=as reapuca de fumat, tot aici as ajuge in scurt timp. nu, tac si inghit, astept sa treaca.
e aiurea ca nu pot dormi...de asta am chef biggrin , dar nu ma lasa copii!
surprised da' mult mai vorbesc copii!

magdutzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 18:10 | Mesaj # 69
General-maior
Citat (gabitza)
esti la munca, Magdutz?

nu, am fost pana la 4.
fac mancare biggrin ...o pizza , sa n-am mult de munca! srep sa n-o ard, il pun pe cel mic sa pazeasca cuptorul!

gabitzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 18:20 | Mesaj # 70
General-colonel
Citat (magdutza)
e aiurea ca nu pot dormi...de asta am chef , dar nu ma lasa copii!
da' mult mai vorbesc copii!

esti mai irascibila zilele astea, cum dealtfel sunt si eu!...am tras vreo trei reprize de cearta cu sotul de azi dimineata...avem la nervi pe noi!!! rolleyes ...ti-am zis ca si el vrea sa se lase, din nou!...daca nu ajungem la divort, e bine! wink ...tu zici de copii, dar ei nu stiu prin ce treci tu!...sa vezi ce mult vorbeste nenea sotu', ce nemultumit este de orice fac, ce tipa!...ca imi vine sa ma duc in padure! angry
de parca numai lui ii este greu...pentru mine, e floare la ureche!!! angry

Mesajul a fost editat de către gabitza - Vineri, 11 Ian 2013, 18:22

magdutzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 18:31 | Mesaj # 71
General-maior
deci nu mai insist la sot sa se lase si el! aiurea cu 2 oameni in sevraj in acelasi timp! zi-i sa doarma mai mult, non-stop vreo sapt, daca poate!

gabitzaData: Vineri, 11 Ian 2013, 18:49 | Mesaj # 72
General-colonel
...nu-i rea ideea!

Mesajul a fost editat de către gabitza - Luni, 28 Ian 2013, 22:44

miraData: Vineri, 11 Ian 2013, 23:20 | Mesaj # 73
General-locotenent
Citat (magdutza)
ziua 5...cred c-a dat paranoia peste mine ...dar nu ma pot abtine...
am deschis pagina si-am vazut la casuta mea ca ultimul mesaj era de la mira...ura, in sfarsit si-a amintit si de mine!!! ( am observat si ieri...casuta noua, felicitari pt gabitz, magdutz inexistent!)
dar nu...a trecut pe la casa mea...dar nu pentru mine!

Deci chiar c-a dat paranoia peste tine....... cranky
Cum adica, mey, mi-am amintit si de tine ?! surprised Cum adica: magdutz inexistent?!
Daca io n-am cu cine vorbi, la orele la care imi permit sa intru, ma reped si eu la primul conectat, care ma baga sau nu in seama, cum mi s-a intamplat si cand v-am nimerit pe tine si pe gabitz, din intamplare, dar, desi am stat o gramada de vreme conectata, nu m-ati bagat in seama, asa ca m-am dus si eu in treaba mea! In general, nu-mi place sa vorbesc singura, dar si cand bag cate-o replica si nu-mi raspunde nimeni dintre conectate, am impresia ca sunt invizibila!
Scuze, magdutz, daca tu asa crezi, ca pentru mine esti inexistenta, dar, sa stii ca te admir pentru tot ce faci si pentru cum esti tu, simt ca trebuie sa pasesc cu sfiala in preajma ta, pentru ca mi se pare ca esti un monument de bunatate, simplitate si candoare! Daca pot sa-mi repar gresala, te rog accepta scuzele mele, normal ca te felicit din toata inima pentru reusita ta in ale nefu....., pentru rezistenta si perseverenta ta si normal ca te invidiez ca ai luat taurul de coarne si...l-ai invins! flowers

jainaData: Sâmbătă, 12 Ian 2013, 03:00 | Mesaj # 74
General-locotenent
Grup: Administrator
adevarat! si eu te invidieeeeeeeez! eu si cu mira suntem 2 invidioase! nu stiu ramo ce ne pregateste....o aparea direct cu contor de 2 saptamani!

magdutz, hai ca se apropie si zilele alea cu...ploaie smile cum iti place tie! la noi, a plouat! si e o ceataaaaaaaa! sad

gabitzaData: Sâmbătă, 12 Ian 2013, 10:06 | Mesaj # 75
General-colonel
...sunt geloasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...pe mine nu ma invidiati pentru ca ma cert cu sotul?....hei, glumesc, se stieeeeee!

Magdutza vroia sa scrii pe topicul ei, pentru ea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...si are dreptate, ca doar aici e jurnalul ei!!!

Magdutz, si eu te iubesc si te apreciez pentru munca ta, pentru rabdarea ta, pentru sufletul tau cel mare!!!!!!!!!
Pup la tine!

Mesajul a fost editat de către gabitza - Luni, 28 Ian 2013, 22:44

Forum » Forum de sprijin acordat celor ce renunta la fumat » M-am lasat de fumat!!! » STOP TIGARI ! (un inceput, nu un sfarsit!)
Căutare: